MODERN OKUL MOBİLYALARI

  • Kurumsal
  • /
  • Bloglar
MODERN OKUL MOBİLYALARI
31.12.2017 21:53:00

Modern Okulların Tercihi Modern Okul Mobilyası

Okul Mobilyası denince akla öncelikle sıra, sandalye, sınıf dolabı, ofis mobilyası ve labaratuvar mobilyası gelmektedir. Tüm bu ürünler eğitim kurumlarının olmazsa olmaz ürünleridir. Ancak gelişi güzel seçilmiş okul mobilyası hem boşa yapılmış bir harcama hem de öğrencilerin fiziksek gelişimlere vurulan bir darbedir.

Yalçınkaya Eğitim Araçları yıllar içesinde eğitim mobilyaları alanında edindiği bilgiyi yeni üretim teknolojilerini de kullanarak oldukça üst seviyeye taşımıştır. Firma ülkemizde ve dünyada ki eğitim mobilyası sektörünü yakından takip etmekte ve üretimine bu şekilde yön vermektedir. Yıllar içerisinde edindiği tecrübe ile ise eğitim kurumlarının ihtiyaç ve taleplerine yön vermeye başlamıştır.

Firma üretim kabiliyetleri doğrultusunda ucuz ama sağlam ürünleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Eğitim kurumlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme kabiliyetine sahip olan Yalçınkaya Okul Mobilyaları her geçen gün ürün gamını iyileştirmektedir. Bu ürünlerin bir çoğu otomasyon ile belli niteliklerde üretilirken bir kısmı ise eğitim kurumunun istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak üretilmektedir. Örneğin öğrenci dolapları okul projesinin elverdiği şekilde özel olarak projelendirilerek üretim planına alınmaktadır. Ayrıca bu nevi ürünlerde sınıf ve okul konseptleri dikkate alınarak tasarımlar ve renklendirme yapılmaktadır.

Eğitim kurumlarında şüphesiz ki kaliteli ve ergonomik ürünler kullanmak çok önemlidir. Ancak bir o kadar önemli olanda öğrenciyi ruhsal açıdan rahatlatan ve öğrenme kabiliyetini pekiştiren renk ve tasarım kombinasyonlarının kullanılmasıdır. Aksi taktirde eğitim kurumlarında öğrenci algısı düşebilmekte ve öğrenci tarafında eğitim kurumuna şevk düşebilmektedir.

Yalçınkaya Okul Mobilyaları mobilya üretiminde edindiği tecrübe ve üretim becerisi sayesinde her geçen gün okullarımıza daha iyisini sunmaktadır. Son yıllarda ise bu becerisini laboratuvar ve okul öncesi mobilyaların üretimde sergilemektedir. Firma eğitim araçları üretimine sadece bir iş nazarıyla bakmamakta iyi bir geleceğin şekillenmesi adına bunun çok büyük bir önemi olduğunun farkında faaliyetlerini sürdürmektedir.