OKUL SIRASI ÜRETİMİ

  • Kurumsal
  • /
  • Bloglar
OKUL SIRASI ÜRETİMİ
31.12.2017 20:49:00

Okul Sırası Üretiminde En Doğru Adres.

Eğitim ve öğretim alanında her geçen gün kayda değer ilerlemeler olmaktadır. Gelişen sektör dinamikleriyle birlikte kullanılan araç gereçler ve ekipmanları da gelişme göstermektedir. Yalçınkaya Eğitim Araçları ise sektörde ki yerli ve yabancı ürünleri yakından takip ederek, üretim ve ürün portföyüne vermektedir.

Yeni ürünlerde öğrencilerin rahat ve konforunun dışında kalite de Yalçınkaya Eğitim Araçların olmazsa olmazları arasında. Uzun yıllardır edindikleri tecrübeyle sıra üretimde çok iyi bir konuma sahip olan firma kompakt laminant, kontra, mdf, werzalit gibi ürünlerden kaliteli profil ile üretimlerine devam etmektedir.

Sıra ve sandalye şüphesiz ki eğitim kurumlarının öncelikli ihtiyaç duydukları ürünlerin başında gelmektedir. Okul sırası üretimde öncelikli ihtiyaç iyi ham maddeye erişimdir. Ülkemiz de her geçen kaliteli ham maddeye erişim kolaylaşmaktadır. Firma ise iyi materyalden sağlam ve kaliteli okul sırası üretimi yapmaktadır. İyi ham maddenin kaliteli işçilikle birlikteliği neticesinde kurumlara kaliteli sıralar sunulmaktadır.

Ülkemiz genelinde eğitime verilen destekle birlikte sadece sıra üretimi değil eğitim kurumlarının ihtiyacı olan tüm ekipmanlarının üretiminde büyük bir atış söz konusudur. Sektörde Yalçınkaya Eğitim Araçları gibi üretici firmalar olduğu al sat şeklinde çalışan kurumlarda yer almaktadır. Yalçınkaya ise üretici olması sebebiyle çok cazip fiyatlarla ürünlere sunmakta ve eğitim kurumlarının ihtiyaçları doğrultusunda özel üretimlere de yardımcı olabilmektedir.