OKUL SIRASI ÜRETİMİ VE SÜRECİ

  • Kurumsal
  • /
  • Bloglar
OKUL SIRASI ÜRETİMİ VE SÜRECİ
12.11.2018 08:17:00

Tüm üretim aşamaları kendi tesislerimizde gerçekleştirilen ilköğretim sınıf sıraları, lise tipi sınıf sıraları, tek kişilik ve çift kişilik modeller olmak üzere oturak ve üst tablaları werzalit, termodin ve ahşap malzemelerden üretilmektedir. Metal bölümleri toz boya ile fırınlanarak boyandığından darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ayaklara sert plastik giydirilerek yerleri çizmez ve iz bırakmaz özelliktedir. Firmamıza ait olan okul sıraları birinci kalite malzemelerden itina ile üretilir.

Proje bazlı olarak talep edilen renklerde özel okullara, dershanelere uygun model tasarımı yapılarak imal edilebilir. Firmamız okul sırası imalatını uzun yıllardır yapmaktadır. Birçok özel okul, ana okulu, devlet okullarına sıra üretmiş olan firmamız bu çalışmalarımız ile ülke çapında en iyi hizmeti vererek en kaliteli sıraları üreterek öğrencilerin rahat ve başarılı bir eğitim hayatı geçirmesini hedeflemektedir.

Yapmış olduğumuz okul sıraları okulda öğrencilerin geçirdiği zamanın çok daha kaliteli olmasını amaçlar. Her ihtiyaca uygun özelliklerde tasarımı gerçekleştirilen okul sırası modellerimiz hem kalitesi hem de dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Okulların baştan sona yeniden şekillendirecek çok özel çözüm fırsatları sunan tüm okul sırası tasarımlarımız, ergonomik, fonksiyonel ve kullanışlı bir yapıda olması sayesinde öğrencilerin eğitim hayatına önemli derecede katkı sağlarken eğitim kurumlarına da prestij kazandırıyor.

Öğrencilerin beklentilerine uygun farklı tarzlarda üretilebilen ve gelen konukların da bu şıklığı ilk bakışta fark etmelerini sağlayan okul sıraları modelleri, öğrencilerin konforunu sağlayacak tüm detayları içerisinde barındırmaktadır. Okul sıralarının  en önemli özelliklerinden bir diğeri ise ergonomik tasarım çizgileri ile öğrencilerin sağlığına zarar vermeyecek ve verimliliklerini arttıracak bir yapıda tasarlanmış olmasıdır.