Eğitim Araçları
01 November 2022

Eğitim Araçları

Yalçınkaya Eğim Araçları da her alanda yaşanan bu değişimi yakından takip etmekte ve üretim ve ürün geliştirme periyotlarında geliştirmeler yapmaktadır.

Üretim ekipman ve makine parkurunda yapılan yatırımların ardından yeni ürün geliştirme çalışmalarına yoğunlaşan Yalçınkaya Eğitim Araçları öncelikle gelişmiş ülkelerde ki ürünleri baz alarak kendisine yeni bir ürün gamı oluşturmakla işe başlamıştır. Özellikle okul sıra ve sandalyesi alanında Avrupa standartlarında ürünler ise yerli tüketiciyi buluşturmak suretiyle; Yerli ve milli olanaklar ile oldukça kaliteli ve ekonomik ürünlerin yapılabileceğini tüm eğitim sektörüne göstermiştir.

Sıra üretimde kullanılan eski nesil hammaddeleri bir kenara bırakıp. Modern teknoloji ile imal edilmiş kompakt laminat tablaların kullanılmasıyla birlikte daha sağlam ve öğrencilerin sağlığı açısından daha elverişli okul sıraları üretilmiştir. Bu sıralardaki üretim kalitesi Avrupa standartlarına uygun nitelikleri karşılamaktadır. Yıllar içerinde Yalçınkaya Eğitim Araçları piyasadaki pazar payını her geçen gün arttırarak kaliteli ve modern ürünler satan bir firma olarak sektördeki üst düzey kurumları müşteri portföyüne eklemiştir.

Sandalye üretimde yıllar içesinde edindiği üretimden tecrübesiyle Yalçınkaya Eğitim Araçları Polipropilen (PP) malzeme ile son derece şık, ergonomik ve sağlam ürünleri eğitim kurumlarının beğenisine sunmuştur. Firma kalitesiz ürünlerin hem öğrenciler hem de sektörün geleceği açısından sıkıntılar yaşatabileceğinin bilinci ile tüm enerji ve bilgi birikimini kaliteli ve ergonomik ürün geliştirmeye adamıştır.

Ülkemizdeki genç nüfus her geçen gün artmakta ve bu durum Türkiye’nin büyümesi için önemli bir ivme kazandırmaktadır. Hiç şüphe yok ki sadece genç nüfusun varlığı yeterli bir etken değildir. Var olan bu potansiyeli kullanmak adına çocuklarımıza iyi bir eğitim vermemiz çok büyük bir öneme sahiptir. Yalçınkaya Eğitim Araçları ise bu alanda kabiliyet ve imkanları nazarında çocuklarımıza daha nitelikli eğitim araçları sunmaya çalışmaktadır. Firma geleceğimizi şekillendirecek öğrenciler için okulu ve eğitimi daha sevilir hale getirmek adına son derece kaliteli ve ergonomik ürünleri oldukça ilgi çekici tasarımlar ile göze hoş hale getirmektedir.